Каталог товаров
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Pompa de căldură TPG31I – model pentru piața europeană, conceput pentru iubitorii de design minimalist (corp cu finisaj mat) și tehnologii de economisire a energiei (A+++). Setul include un dispozitiv USB Wi-Fi încorporat. Designul special permite instalarea și întreținerea ușoară a aparatului de aer condiționat. Tehnologia Smart Gentle Wind asigură un flux de aer ușor și delicat. Aparatul de aer condiționat poate funcționa eficient în modul de încălzire la o temperatură exterioară de până la -30 °C.
| 3D-обдув | Да |
| UVC | Да |
| ION | Да |
| WIFI | Да |
| Бренд | TCL |
| Цвет | Белый |
| Площадь обслуживания | 70 кв. м. |
| Обогрев при минус | -30 °C |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип кондиционера | сплит-система |
| Серия кондиционера | Ocarina TPro |
| Мощность | 1850 — Вт |
| Потребляемая мощность | 420/3010 |
| Габариты внутреннего блока | 110 × 33 × 22 см |
| Вес внутреннего блока | 14 кг |
| Габариты внешнего блока | 90.5 × 80 × 35 см |
| Вес внешнего блока | 46.5 кг |
| Максимальный перепад высот | 10 м |
| Максимальная длина трассы | 25 м |

