Каталог товаров
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Pompa de căldură din seria BreezeIN 2.0 – model pentru piața europeană, conceput pentru iubitorii de design concis și tehnologii de economisire a energiei (A+++). Setul include un dispozitiv Wi-Fi încorporat. Construcția specială permite instalarea și întreținerea ușoară a aparatului de aer condiționat. Tehnologia Smart Gentle Wind asigură un flux de aer ușor și delicat. Curăță aerul de viruși și bacterii cu ajutorul ionizatorului încorporat și al lămpii cu ultraviolete. Aparatul de aer condiționat poate funcționa eficient în modul de încălzire la o temperatură exterioară de până la -30 °C.
| 3D-обдув | Да |
| Fresh Air | Нет |
| UVC | Да |
| ION | Да |
| WIFI | Да |
| Бренд | TCL |
| Цвет | Белый |
| Площадь обслуживания | 70 кв. м. |
| Инвертор | Да |
| Обогрев при минус | -30 °C |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип кондиционера | сплит-система |
| Серия кондиционера | Ocarina 2.0 |
| Мощность | 1830 — Вт |
| Потребляемая мощность | 410/3000 |
| Габариты внутреннего блока | 110 × 33 × 22 см |
| Вес внутреннего блока | 14.2 кг |
| Габариты внешнего блока | 90 × 80 × 34 см |
| Вес внешнего блока | 45 кг |
| Максимальный перепад высот | 10 м |
| Максимальная длина трассы | 25 м |









