Каталог товаров
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Pompa de căldură din seria FreshIN 3.0 model FСI – gama de aparate de aer condiționat invertoare din segmentul premium, echipate cu modul de aer proaspăt și purificare a aerului. Spre deosebire de majoritatea aparatelor de aer condiționat cu amestec de aer, aparatul de aer condiționat din seria FreshIN 3.0 furnizează un volum de aer de două ori mai mare – 60 m³ de aer proaspăt pe oră. Tehnologie unică de afișare a calității aerului în timp real. Dispozitiv Wi-Fi încorporat. Tehnologia Smart Gentle Wind asigură un flux de aer ușor și delicat.
| 3D-обдув | Да |
| Fresh Air | Да |
| UVC | Нет |
| ION | Нет |
| WIFI | Да |
| Бренд | TCL |
| Цвет | Белый |
| Площадь обслуживания | 35 кв. м. |
| Инвертор | Да |
| Обогрев при минус | -30 °C |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип кондиционера | сплит-система |
| Серия кондиционера | FreshIN 3.0 |
| Мощность | 0 — 3500 Вт |
| Потребляемая мощность | 75 / 2000 |
| Габариты внутреннего блока | 92 × 31.5 × 21 см |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Габариты внешнего блока | 80 × 55 × 30 см |
| Вес внешнего блока | 23.5 кг |
| Максимальный перепад высот | 10 м |
| Максимальная длина трассы | 25 м |
| Диаметр трубок | 1/4 - 3/8 |

