Каталог товаров
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Sistemul split cu invertor XA82IN – model conceput pentru piața europeană. Aparatele de aer condiționat au o putere optimă, materiale de calitate și funcțiile necesare pentru a asigura confortul în încăpere. Are un design subțire și elegant, de culoare neagră, cu panou oglindă. Noua telecomandă ergonomică. Funcționează cu noul agent frigorific R32, care nu afectează stratul de ozon. Modul Wi-Fi încorporat.
Principalele
- Modul Wi-Fi Da
- Suprafața recomandată, m2 50 (18)
- Brand TCL
- Model Elite
- Tip compresor Invertor
- Marca Freon R-32
- Debitul de aer, (m3/h)800
- Clasa de eficiență energetică A++
- Modul de funcționareRăcire/Încălzire/Uscare/Ventilație
- Diferența maximă de înălțime (m)10
- Lungimea maximă a magistralei (m)25
- Tensiunea de alimentare1Ph, (220-240)V, 50Hz
- Garanție (luni) 24
- Culoare negru
Productivitate
- Capacitate (căldură), kW5.1 (1.25 - 6.07)
- Capacitate (răcire), kW5.1 (1.25 - 5.91)
- Consumul de energie, W (încălzire)1374 (340 - 2520)
- Consum de energie, W (răcire)1580 (330 - 2340)
Intervalul temperaturilor de funcționare
- Mod de temperatură în timpul încălzirii, °C-20~+30
- Comportamentul temperaturii în timpul răcirii , °C0 ~ +53
Diametrul țevilor
- Diametrul țevii (lichid, mm)6
- Diametrul țevii (gaz, mm)9
Dimensiuni
- Greutate (kg) (unitate interioară)10.5
- Greutate (kg) (unitate externă)31
- Nivel de zgomot dB(A) (unitate interioară)27/35/38/41/43
- Nivel de zgomot dB(A) (unitate exterioară)55
- Dimensiuni (mm) (unitate interioară)910x294x212
- Dimensiuni (mm) (unitate externă)810x600x300
| 3D-обдув | Да |
| Fresh Air | Нет |
| UVC | Нет |
| ION | Нет |
| WIFI | Да |
| Бренд | TCL |
| Цвет | Черный |
| Площадь обслуживания | 50 кв. м. |
| Инвертор | Да |
| Обогрев при минус | -20 °C |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип кондиционера | сплит-система |
| Серия кондиционера | Elite |
| Мощность | 5100 — Вт |
| Потребляемая мощность | 330 / 2520 |
| Габариты внутреннего блока | 91 × 29.5 × 21 см |
| Вес внутреннего блока | 10.5 кг |
| Габариты внешнего блока | 81 × 60 × 30 см |
| Вес внешнего блока | 31 кг |
| Максимальный перепад высот | 10 м |
| Максимальная длина трассы | 25 м |
| Диаметр трубок | 1/4 - 1/2 |

