- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Aparate de aer condiționat Hoapp din seria Sky Pro Inverter, noutate 2025! Modelele din această serie se potrivesc cu interioarele în stil modern.
Funcționare în modul de încălzire la temperaturi exterioare de până la -20 °C;
Clasă de eficiență energetică A++/A+;
Control WI-FI prin aplicația Tuya Smart;
Afișaj digital;
Telecomandă cu afișaj mare;
Funcția „I follow” (menținerea temperaturii setate în locația telecomenzii - curățarea automată a schimbătorului de căldură al unității interioare (înghețarea evaporatorului unității interne, urmată de îndepărtarea impurităților la dezghețare, asigură un aer sănătos la ieșirea din aparatul de aer condiționat);
Protecție antibacteriană a unității interne „Silver ion”;
Funcții de răcire/uscare/încălzire/ventilator/mod automat;
Modul „Răcire turbo”;
Modul „Somn”;
Funcția de funcționare super silențioasă a unității interne;
Repornire automată;
Consum redus în modul de așteptare;
Buton de pornire forțată/de urgență
| 3D-обдув | Нет |
| Fresh Air | Нет |
| UVC | Нет |
| ION | Нет |
| WIFI | Да |
| Бренд | TCL |
| Цвет | Белый |
| Площадь обслуживания | 70 кв. м. |
| Инвертор | Да |
| Обогрев при минус | -20 °C |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип кондиционера | сплит-система |
| Серия кондиционера | Sky Pro |
| Мощность | 0 — 6200 Вт |
| Потребляемая мощность | 400 / 2300 |
| Габариты внутреннего блока | 98 × 22 × 32 см |
| Вес внутреннего блока | 11.6 кг |
| Габариты внешнего блока | 80 × 28 × 55 см |
| Вес внешнего блока | 33 кг |
| Максимальный перепад высот | 15 м |
| Максимальная длина трассы | 25 м |
| Диаметр трубок | 1/4 - 1/2 |


