Каталог товаров
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Aparatele de aer condiționat Noar din seria Design lnverter R32 sunt echipate cu un compresor invertoare inovator de ultimă generație, funcționează lin și aproape fără zgomot și au un design îmbunătățit al unității interioare. Această serie include toate funcțiile avansate, aparatele de aer condiționat putând funcționa nu numai pentru răcire, ci și pentru încălzire la temperaturi de până la -25 °C, precum și în modurile de dezumidificare și ventilație
| WIFI | Да |
| Бренд | Hoapp |
| Цвет | Белый |
| Площадь обслуживания | 35 кв. м. |
| Обогрев при минус | -25 °C |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип кондиционера | сплит-система |
| Серия кондиционера | Design |
| Мощность | 0 — 3500 Вт |
| Потребляемая мощность | 975/990 |
| Габариты внутреннего блока | 84 × 29 × 20 см |
| Вес внутреннего блока | 9.5 кг |
| Габариты внешнего блока | 73 × 55.5 × 33 см |
| Вес внешнего блока | 25.5 кг |
| Максимальный перепад высот | 10 м |
| Максимальная длина трассы | 25 м |






